Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií 

OK

O nás

Spoločnosť ALTER-NATIV COFFEE s.r.o. vznikla v roku 2018, aj keď celá myšlienka spoločnosti vznikla ešte v roku 2012.

Cieľom našej spoločnosti je zabezpečiť najlepšie produkty pre domácnosti, kancelárie, firmy a kaviarne so zameraním na kvalitné služby, produkty, inovácie a to, že my sme tu pre Vás a môžete sa na nás spoľahnúť.

1. KÁVOVÝ KONFIGURÁTOR

Prvotná myšlienka založenia spoločnosti vznikla na základe vybudovania systému konfigurovania kávy. Tento systém zabezpečuje chuť kávy podľa Vami zvolených atribútov, od spôsobu prípravy kávy cez zvolenie zmesi, úrovne intenzity až po samotnú chuť kávy. Pre Vás to znamená, že viac nemusíte v obchodoch hľadať kávu, ktorá vám najviac vyhovuje. U nás si vyskladáte kávu podľa vašich preferencií a my ju pre Vás upražíme.                SME HRDÍ NA TO, ŽE VÁM TENTO INOVATÍVNY SYSTÉM PRINÁŠAME AKO PRVÝ NA SVETE.

PRAŽIAREŇ VÝBEROVEJ KÁVY

Naša pražiareň kávového zrna sa nachádza v Novom Meste nad Váhom so zameraním na výberovú kávu. Všetky naše kávy sú hodnotené SCAA 80+ cup score, čo zaručuje špičkovú kvalitu suroviny. Všetky naše kávy pražíme na zákazku aby sme dosiahli čo najvyššiu čerstvosť kávy, na ktorej veľmi záleží. Pri každej objednávke si ukladáme profil praženia so sériovým číslom. Toto číslo uvádzame aj na balení kávy a odporúčame pri ďalšej objednávke do poznámky napísať sériové číslo aby sme pre vás zabezpečili konzistentnosť chuti.

PRAŽIČKY KÁVOVÉHO ZRNA

Prinášame aj technológie pre začínajúce ale aj rozvíjajúce sa pražiarne kávy. Sme nesmierne radi, že na Slovensku vzniká veľa nových pražiarní kávy, ktorým ide predovšetkým o vytvorenie kvalitného produktu. Preto sme sa stali výhradným distribútorom pražičiek kávového zrna DONGYI na Slovensku. Pražičky sa vyrábajú v Číne ale s veľkým dôrazom na kvalitu spracovania a kvalitu použitých materiálov.

KÁVOVARY

    

Zabezpečujeme špičkovú kaviarenskú technológiu. Najlepšia technológia určená pre tých najlepších.

Kávovary modbar sú špičkové kávovary postavené na platforme La Marzocco v modernom šate navrhnutá v USA. Pre kávovary modbar sme na Slovensku výhradným distribútorom.

Kávovary La Marzocco sú ikonou kávovarov ručne vyrábaných v Taliansku vo Florencii. Pre kávovary La Marzocco zabezpečujeme distribúciu hlavne pre Trenčiansky a Žilinský kraj ale aj pre celé Slovensko. Poskytujeme servis pre kávovary modbar a La Marzocco zaškolenými technikmi.

Kávovary Victoria Arduino a Nuova Simonelli sú špičkové kávovary, ktoré výrazne napredujú vo vývoji nových technológií. Nuova Simonelli je aj generálnym sponzorom majstrovstiev sveta barista aj majstrovstiev Slovenska barista.