Morning kávovar na kapsule

Nový produkt

Najpokročilejšia príprava kávových kapslúl súčastnosti. Kávovar Morning poskytuje revolučnú kontrolu nad teplotou, tlakom, váhou a tím pádom aj výslednou chuťou kávy pripravených z kapsúl typu Nespresso.

Viac detailov

4 položky

485,00 € s DPH

Detaily

Revolučná technológia

Kávovar Morning od singapurskej spoločnosti Acronym v sebe ukrýva technológie používané v tých nejmodernejších pákových kávovaroch na trhu. Regulácia teploty s presnosťou 1°C, tlakové profilovanie, preinfúzia (bloom), gravimetrika (integrovaná digitálna váha). Kávovar dokonca dokáže sám merať tvrdosť použitej vody (tzv. TDS). To všetko s možnosťou ovládania buď cez OLED displej kávovaru alebo aplikaciu v smart telefóne (iOS a Android).

Kávovar Morning je určený pre všetky originálne kapsule Nespresso alebo kapsule rovnakého typu od iných výrobcov. Naše kapsle obsahujú 5,8 - 6,1g výberovej kávy.

aHR0cHM6Ly9taW4uZG91Ymxlc2hvdC5jei9kb3Vi

Prednastavené profily partnerských pražiarní

Pre naše kapsule pracujeme na vytvorení unikátnych profilov v aplikacii kávovaru Morning, abyste doma jednoducho a rýchlo dosiahli rovnakých výsledkov, ako my v pražiarni. Stačí len použiť rovnakú vodu (odporúčame balenú vodu Dobrá voda) a to je všetko. Profily si samozrejme môžete upraviť podla vlastních chutí.

Kapsule sú vhodné pre kávovary systému Nespresso®. Táto značka je registrovanou ochrannou známkou spoločnosti Société des Produits Nestlé S.A., ktorá sa žiadnym spôsobom nepodiela na výrobe týchto kapsúl a nemá žiadnu spojitosť zo spoločnosťou ALTER-NATIV COFFEE s.r.o.